КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Книжковий ринок на Петрівці прикрили на ремонт

Частину столичного книжкового ринку біля станції метро Петрівка закрили на ремонт.

Про це повідомили торговці ринку, пише «Сегодня».

Почали ремонт у зв’язку зі скаргами на протікання даху будівлі.

«Закрили ряди з 46 по 59. Всім торговцям дали додаткові місця і попросили ущільнитися на час ремонту. Центральний прохід залишається відкритим. На ринку змінюють прозоре накриття, нам говорять, що ці ряди утеплять і встановлять кондиціонери. Швидше за все, зросте орендна плата за торгові точки. Я, наприклад, переїхав на свій склад у тій частині ринку, де ремонт не проводиться «, — розповів торговець Олег.

Дирекція ринку підтвердила початок ремонту.

«Ми почали ремонт у зв’язку з численними скаргами підприємців на протікання даху, оскільки вона дуже стара, їй вже 20 років. Зараз закриті в зоні ремонту близько 12 торгових рядів. Орендна плата не збільшиться. У планах утеплення й установка кондиціонерів. Ремонт триватиме до 15 серпня», — розповіли в дирекції ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Демонтажу не буде: Житній ринок частково відремонтують

У 2012 році Київрада прийняла рішення знести столичний книжковий ринок на Петрівці заради будівництва багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. Однак, група активістів-захисників книжкового ринку продовжувала протестувати проти його знищення. Називали книжковий ринок на Петрівці — найбільш інтелектуальним місцем країни.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share