Київенерго опублікувало ТОП-10 боржників за теплоенергію

Київенерго визначило головних столичних боржників за теплоенергію серед державних установ.

Про це прес-служба підприємства повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Борг Києва за тепло на 1 червня досяг 4,8 млрд грн. З них 1,3 млрд грн борг держави за пільги та субсидії, 790 млн грн некомпенсована різниця в тарифах за минулі роки», — йдеться у повідомленні.

Установи соціальної сфери заборгували понад 80 млн грн.

Найбільше заборгував Київський національний університет ім.Т.Шевченка — 8,9 млн грн.

У десятку потрапили Національний науковий центр радіаційної медицини НАНУ, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАН України, НТУУ «Київський політехнічний інститут», Інститут нейрохірургії, Національна бібліотека Вернадського, Головне управління Нацполіціі в Києві, Головне управління ДСНС у столиці, будинок відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами, і столичне квартирно-експлуатаційне управління Міноборони.