КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кишками мали здохнути, – російський журналіст про причетність громадян РФ до війни на Донбасі

Кожен росіянин винен у тому, що РФ напала на Україну та окупувала Крим, частини Донецької та Луганської областей.
Про це російський журналіст та політичний емігрант Аркадій Бабченко написав для «Новое время».
«У ситуації узурпації влади і нападу на сусідню країну нормальна людина кишками повинна здохнути, але не допустити війни. А коли нормальні люди всіма силами намагаються дистанціюватися від війни, то виходить рівно те, що виходить», – пише журналіст.
Бабченко стверджує, що останні кілька років росіян попереджали, що «битися все одно доведеться», звали на вулиці на мітинги. За словами журналіста, мітинги були потрібні для того, щоб якщо не повалити узурпаційну владу, то хоча би її в чомусь обмежити. Але цього не сталося.
Я теж програв. Так, я теж не зміг. Так, я теж не зачепився кишками і не здох на вулицях. Я хоча б розумію, що відбувається рівно те, що не могло не статися. Що все розвивається саме так, як і повинно було розвиватися. Що все йде саме так, як і попереджали. Хоча б я і попереджав, – зізнається журналіст.
Журналіст стверджує, що є всього ти варіанти для росіян – битися, змиритися або бігти.
«І коли розумію, що в бійці я програв, а змиритися я не можу – я збираю шмаття і біжу», – пояснив він.
За словами Бабченко, Росія не належить росіянам ще з 1993 року, коли «підполковник КДБ сів на трон».
Гопники – клас гегемон. Бандити захопили силові структури. Людей на мосту вбивають. Ми програли. Ви ж все намагаєтеся продовжувати жити минулим життям, посилено не помічаючи війни і узурпації, заколисуючи себе заспокійливими ходінням з кульками і качечками, і все, як у дитячому садку, робите і робите здивовані очі, хоч кіл на голові теши, – наголосив він.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share