КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Квіти від тренера-чемпіона

 Коли любиш свою дружину, то не шукаєш іншої жінки. Ти хочеш і надалі бути одруженим із коханою. І я хочу залишатися із «Шахтарем», каже наставник донецького клубу Паулу Фонсека.

Після матчу з «Динамо» запитала на прес-конференції, чи точно португалець продовжить свою роботу в Україні. Останні п’ять років Фонсека затримувався у клубах не довше одного сезону.

 Я зазвичай ішов не тому, що робив щось погане. Але розумію, на що ви натякаєте, усміхається Паулу. Преса писала про інтерес до наставника «Шахтаря» з боку грандів чемпіонату Франції ПСЖ і «Монако».

 Зараз я почуваюся наче вдома. Це мій перший закордонний досвід. Чесно кажучи, не можу бути амбітнішим, ніж зараз. Ми виграли чемпіонат із великим відривом від головного суперника і здобули Кубок. Команда розуміє мої ідеї і поняття у футболі.

Це був останній домашній матч «Шахтаря» в сезоні. З початку року донеччани переїхали у Харків на стадіон «Металіст». Після прес-конференції журналісти аплодували Фонсеці. Паулу вже залишав конференц-зал, але повернувся.

 І ще одна річ, звернувся англійською до преси. Хочу подякувати журналістам. Прекрасно розумію, що у вас не завжди легка робота.

Після матчу команда одразу поверталася в Київ. В аеропорту Харкова португалець з’явився з букетом білих троянд. У літаку Фонсека пройшовся салоном і подарував по квітці дівчатам. Я свою троянду навіть засушила.

Паулу протягом сезону відзначався людяними вчинками і цікавими прес-конференціями. А квіти від Фонсеки це взагалі найяскравіше враження від цього сезону. Бо сам український футбол сумне видовище. За наступний сезон і зовсім страшно. Добре, що португалець залишається.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share