КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Катарська криза викликала зростання цін на нафту і коливання на фондових ринках

Після того, як 10 країн розірвали дипломатичні відносини з Катаром через підтримку еміратом тероризму, ціни на нафту на світових ринках виросли.
Це можна пояснити тим, що навіть якщо Катар і входить в ОПЕК, однак країна не може вважатися великим нафтовиробником, повідомляє ИноСМИ з посиланням на видання Argaam.
«У квітні він добував 618 тисяч барелів на день, що складає близько 2% від загального видобутку», – йдеться у повідомленні.
Однак, незважаючи на те, що Катар не є великим виробником нафти, є побоювання, що ескалація політичної напруженості, особливо між Катаром і Саудівською Аравією, призведе до відмови емірату від підтримки чинних угод ОПЕК про зниження видобутку нафти, які були продовжені ще на 9 місяців, до кінця першого кварталу 2018 року, – зазначається у статті.
Щодо поставки Катаром газу на світові ринки, то тут наразі, після розірвання арабськими країнами відносин з Дохою, не спостерігається ніяких змін.
Видання зауважує, що ця невелика держава вважається найважливішим гравцем на газовому ринку і є найбільшим експортером зрідженого природного газу у світі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share