Канада більше не розраховуватиме на США щодо захисту від Росії та КНДР, – глава МЗС країни

Канада збирається значно зміцнити свій воєнний потенціал та збільшити витрати на оборону у зв’язку з тим, що більше не може розраховувати на допомогу Сполучених Штатів щодо протидії терористичним загрозам і таким країнам, як Росія та Північна Корея.
Про це міністр закордонних справ країни Христя Фріланд заявила під час виступу перед Палатою громад Канади, повідомляє The Washington Post.
На її думку, Америці більше не важлива роль світового лідера, тому Канада змушена забезпечувати свою оборону самостійно, збільшивши військові витрати.
Через те, що наш друг і союзник поставив під сумнів саму доцільність своєї ролі світового лідера, для всіх інших членів НАТО тепер потрібно рухатися чітким і незалежним курсом, –заявила Фріланд.
Вона також додала, що Канада зробить свій «справедливий внесок в оборону Північноатлантичного альянсу», йдеться у публікації.