КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Кабмін дав задання популяризувати Україну

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань популяризації України на чолі з міністром інформаційної політики.

Секретарем комісії призначено державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденко, — повідомляє Інтерфакс-Україна.

Всього до складу комісії входить 8 представників державних органів, 2 радника прем’єр-міністра, 2 представника підприємств, установ і організацій та 5 представників громадських організацій, які сприятимуть популяризації України в світі і просуванню її інтересів в міжнародному інформаційному просторі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна країна стрімкого зростання. Українець це приватний власник, а держава повинна створювати умови для його розвитку»

Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення комісії здійснюється Міністерством інформаційної політики.

Комісія є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабміну, завданнями якого є: сприяння в здійсненні заходів щодо реалізації концепції популяризації України, розгляд питань, пов’язаних з формуванням позитивного іміджу України в світовому інформпросторі, а також координація між відомствами в даних питаннях.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share