КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«З видом на реактор» — як функціонує єдиний хостел в Чорнобильській зоні

У Чорнобильській зоні відчуження з 7 червня функціонує перший хостел для туристів.

Номерів у ньому небагато, але директор Катерина Федосенко приваблює гостей гарячою водою, телевізором, WI-FI та екскурсіями, пише Радіо Свобода.

Звона запевняє, що сьогодні ночувати в зоні відчуження безпечно і зовсім не страшно.

Від моменту аварії на Чорнобильській АЕС минуло вже понад 30 років, і з кожним роком до зони відчуження приїжджає все більше туристів. Їх приваблюють покинуті міста і незвідане, а співробітники Чорнобильської зони підтверджують, що в зоні є на що подивитися.

Хостелом став найновіший і найдоглянутіший будинок в зоні відчуження.

Вартість проживання однієї людини в хостелі 198 гривень або близько $8,5. Федосенко розповідає, що звичайні туристи зупиняються в готелі на ніч або дві, але вчені і ті, які знімають документальні фільми про зону відчуження, часом живуть кілька тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У зоні відчуження висадили дерева, що поглинають радіацію

Хостел «Полісся» розрахований на 100 відвідувачів і знаходиться за адресою м Чорнобиль, вул. Кірова, 34В. У ньому є одно- і двомісні номери.

Український національний комітет Міжнародної ради з пам’ятників і визначних місць на засіданні номінував Чорнобильську зону як комплекс культурних і природних об’єктів світового значення. Вона буде включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share