КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Зіткнення поїздів на Хмельниччині: Балчун заявив про покарання винуватців аварії

Завершилося службове розслідування зіткнення маневрового локомотива і пасажирського поїзда на залізничній станції «Нігин» у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун.
«Висновок комісії: основна причина аварії – проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонний сигнал світлофора і, як наслідок, виїзд на маршрут проходження пасажирського поїзда», – мовиться у повідомленні.
Балчун також зазначив, що комісія «Укрзалізниці» встановила, що чергова по станції «Нігин» вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Окрім того, є претензії до начальника поїзда і помічника машиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не обрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.
Винні покарані: звільнені 10 працівників, 19 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Через кілька днів повинні бути ще кілька кадрових рішень. На мою вимогу на три місяці на всіх господарствах товариства, пов’язаних з безпекою руху, вводиться особливий режим роботи. Підсилюємо перевірки і контроль за дотриманням безпеки руху. Працівників, в тому числі керівний склад, чекають позапланові навчання, – анонсував глава «Укрзалізниці».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share