З’ясували деталі про 13-річного підлітка, який вчинив різанину

Від рук підлітка з Івано-Франківська, який нещодавно завдав три удари ножем своєму 9-річному сусіду, постраждали ще як мінімум 2 дітей.

У дворі, де вони живуть, підліток затягнув меншого школяра за гараж і там його побив.

Потерпілий у лікарні.

Про це повідомляє «Обозреватель».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік купив на базарі бойову гранату, щоб підірвати сестру

Згодом у поліцію звернулася ще одна матір, яка стверджує, що 13-річний хлопець побив і її сина. Зараз з нею працює поліція, яка з’ясовує подробиці 3-го інциденту.

13-річний хлопець живе з опікунами ще з 4 років.

Стан 9-річної дитини тяжкий. За словами медиків, він пробуде в лікарні ще кілька днів. Потім його переведуть до травматології для подальшої операції. У хлопчика три ножові поранення у спину, забій головного мозку, рвані рани потилиці та складний перелом плеча.

В Івано-Франківську, в квартирі по вулиці Надвірнянська, 30, побилися діти віком 13 та 9 років. У результаті молодший хлопець отримав три ножові поранення у груди. Аби врятуватися від нападника, дитині довелося вистрибнути з вікна четвертого поверху.