КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

З’явилися фото та документи командирів таємничого «Вагнера», що обстрілював Донбас і Сирію

Приватна військова компанія «Вагнер» є відомою завдяки своїй участі у війнах на Донбасі та Сирії, щоправда було багато питань, чи вона справді існує. Зараз же з’явилися нові документальні докази. Крім того, командири цього випробування свого часу зустрічалися з президентом Росії Володимиром Путіним.
Про це пише російське видання «Фонтанка».
Так, ресурс, зокрема, опублікував фото, на якому зображено командирів «Вагнера» у товаристві президента Росії Володимира Путіна.

Зазначається, що крайній праворуч від господаря Кремля – власне «Вагнер», справжнє ім’я якого Дмитро Уткін – підполковник запасу, який раніше служив командиром спецпризначинців у Псковській області, а наразі командиром підрозділу свого імені.
Крім того, видання опублікувало копію паспорта Уткіна-Вагнера та письмовий документ з його підписом.
Паспорт Дмитра Уткіна-«Вагнера»
Рапорт підлеглого Уткіна, на якому є підпис керівника
Ліворуч від Путіна на вищезазначеному фото своєю чергою стоїть «Сивий», справжнє ім’я якого Андрій Трошев. Свого часу він служив артилеристом-десантником у Чечні та Афганістані, а опісля обіймав посаду полковника поліції та керував спецпризначенцями. Наразі перебуває у відставці.
Про «Сивого» не раз згадувало КремльТБ
«У червні 2017 року Трошев опинився у лікарні в стані алкогольного отруєння, маючи при собі списки озброєння групи, карти Сирії, кілька мільйонів рублів і кілька тисяч доларів. Займає посаду «виконавчого директора компанії». Автографів у «службовій» документації залишив досить», – підкреслюють журналісти ресурсу.

Підпис «Сивого»
Також видання опублікувала інформацію про ще двох присутніх на фото з Путіним. Праворуч від російського президента стоїть Олександр Кузнєцов або «Ратибор», який є командиром 1-й розвідувально-штурмової роти. Свого часу він керував спецпризначенцями, а у 2008 році його заарештували за підозрою у викраденні людини та грабежі, а у 2010 році засудили та відправили відбувати термін в колонії у Нижегородській області. Проте вже в 2013-му військовий звільнився умовно-достроково та за рік очолив вищезазначену розвідувально-штурмову роту.

Паспорт Кузнецова
«За відгуками ветеранів, Ратибор – один із найбільш грамотних і шанованих командирів групи», – наголошується у матеріалі.
Щодо ще одного чоловіка, то це Андрій Богатов з позивним «Бродяга».
Бродяга — крайній зліва від президента. Андрій Михайлович Богатов,який нещолдавно ще був командиром 4-ї розвідувально-штурмової роти.
Тепер «Бродяга» є людиною з інвалідністю
Проте, цікавим є те, навесні 2016 року його важко поранили під Пальмірою у Сирії, як кажуть, після невдалої спроби здійснити наліт російської авіації, яка отримала неправильне цілевказування. У підсумку йому ампутували ліву руку по лікоть. А після цього перевели на посаду командира роти охорони заводу «Хаян». До слова, у групі Вагнера воює і його син – за рекомендацією батька.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share