КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Зустріч Порошенка і Трампа: дипломат прогнозує серйозну розмову

Президент України Петро Порошенко та президент США Дональд Трамп під час своєї розмови можуть провести «серйозну розмову» щодо проблем, які не вирішуються Україною вже довгий період часу.
Таку думку в коментарі виданню «Обозреватель» висловив екс-глава МЗС України Костянтин Грищенко.
Водночас він зазначив, що варто дочекатися офіційного повідомлення щодо тем розмови лідерів обох країн.
«Будемо сподіватися, що результати візиту будуть позитивні і стануть відправною точкою для зміни ситуації на сході України і тих проблем, з якими стикається Україна сьогодні», – сказав Грищенко.
Однак це може бути також і можливістю для проведення дуже серйозної розмови щодо тих проблем, вирішення яких залежить від нинішньої української влади, які не вирішуються вже останні три роки, – припустив екс-міністр закордонних справ.
Він також заявив, що від змісту розмови Порошенка з Трампом залежить оцінка значення того факту, що президент США зустрінеться з президентом України до того, як відбудеться зустріч американського лідера з російським.
«У будь-якому випадку, можливість донести позицію української сторони, пояснити ті проблеми, з якими стикається Україна у вирішенні завдань з припинення війни, можливість звернутися по допомогу, по підтримку – це, звичайно, позитив», – зазначив дипломат.
Грищенко додав, що багато чого залежить від того, з чим прийде за стіл переговорів американська сторона.
Якщо вона буде (американська сторона) готова головним чином слухати і сприймати аргументи президента нашої країни, це одна ситуація. Якщо ж вони запрошують для того, щоб донести своє бачення проблем і своє ставлення до того, що протягом такого тривалого часу вони не вирішуються, це буде дещо інша тональність розмови, – пояснив екс-міністр.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share