КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Зустріч Порошенка з Трампом підтвердили в МЗС України: Клімкін озвучив деталі

В МЗС України підтверджують інформацію про майбутню зустріч Президента КРАЇНИ Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом. Водночас у дипломатичному відомстві не називають конкретних дат цієї зустрічі.
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Зустріч відбудеться, звичайно, ми її готуємо. Але ми повинні витримати інтригу. Найближчим часом Святослав Цеголко зробить відповідну заяву, синхронно з нашими американськими друзями, але ми зараз працюємо над змістовною частиною промови», – розповів глава МЗС України Павло Клімкін.
Він додав, що на порядку денному зустрічі стоятимуть питання про виконання Росією своїх зобов’язань в межах мінських домовленостей, а також питання окупованого Криму, доступ до нього міжнародних спостерігачів, питання двостороннього співробітництва України та США, а також допомоги українським реформам.
За словами Клімкіна, Порошенко з Трампом обговорять питання щодо співпраці в сфері безпеки між Україною та США. Зазначимо, що глава зовнішньополітичного відомства України анонсував «важливі політичні рішення в цій сфері».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share