КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Зрадницю Поклонську хочуть позбавити депутатського мандата у Росії

Російське відділення Transparency International провело розслідування, яке вказує на те, що так звана депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська збрехала у своїй декларації. В неї виявилась квартира в Донецьку, про яку вона не вказала. А також інші махінації з нерухомістю.
За даними Transparency International, Поклонська користується як мінімум двома квартирами. Перша – у Москві, яку їй видали як депутату Держдуми РФ. Друга – у Сімферополі. Це службова квартира, яку вона отримала, перебуваючи на посаді так званого прокурора Криму. Вона її мала повернути, після того, як пішла з посади, але не зробила цього. Хоча квартира і офіційно належить так званій прокуратурі Криму, Поклонська декларує її як службову, яка числиться за нею.
Окрім того, в розслідуванні центру наводиться факт можливого володіння нею квартирою площею 29,9 квадратних метрів у Донецьку на вулиці Римського-Корсакова. Ця квартира зареєстрована на Наталію Дубровську. Дубровська – дівоче прізвище Поклонської. А всі дані власниці квартири збігаються з даними Поклонської, включно з місцем і датою народження.
Відтак Transparency International надіслали заяви голові Держдуми В’ячеславу Володимирову і в Адміністрацію президента Росії з проханням перевірити достовірність відомостей про доходи та майно Поклонский.
«Якщо цей факт підтвердиться, Поклонська повинна бути позбавлена мандата депутата Держдуми», — пише Transparency.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share