ЗНО-2019. Наразі зареєструвалися 243 122 учасники

Добігає завершення реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.У період з 5 лютого до 12 березня 2019 року зареєструвалося 243 122 особи, що становить 73% від очікуваної кількості цьогорічних учасників.

Нагадуємо, комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Наполегливо радимо не зволікати з відправленням реєстраційних документів до регіонального центру.

Наводимо актуальні дані щодо перебігу реєстрації в кожному з регіонів.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня 2019 року. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката.