За п’єсою «За двома зайцями» створять балет

29 і 30 червня в Національний опері України відбудеться прем’єра балету «За двома зайцями». Це перша хореографічна постановка за мотивами комедії Михайла Старицького.
У виставі збережуть сюжет — історію київського цирюльника Голохвостого, який одночасно залицяється до багатої і негарної Проні та бідної красуні Галі.
Одягнуть акторів у стьобані ватники, кольорові кожухи і вбрання з яскравими принтами, аплікаціями й мереживом. Наприклад, Проня Прокопівна, яку зіграє солістка Нацопери Тетяна Андрєєва, мінятиме вбрання 5 разів.
«Канва наших «Зайців» тільки здається простою й примітивною, каже композитор Юрій Шевченко. — А починаєш в неї занурюватися і розумієш, що розказати про «промотаного цилюрника» симфонічної музики надзвичайно складне творче завдання. Я місяці зо три вагався чи використовувати відому пісеньку Голохвастого та компанії «В нєбє канарєєчка літає… «. Звичайно, зухвалі куплети я не просто процитував. «Погрався» з мелодією, але глядач її безумовно впізнає. Буде ще багато знайомих пісень, народних мотивів, але кумедно «перекручених».