КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Заява про миротворців на Донбасі: американські ЗМІ викрили хитрий план Путіна

Слова президента Росії Володимира Путіна щодо пропозиції спрямування миротворців ООН на Донбас, має на меті розколоти позицію Заходу щодо Росії.
Про це пише американське видання Stratfor.
На думку автора, багато західних країн можуть серйозно сприйняти пропозицію Путіна. Він нагадує реакцію міністра закордонних справ Німеччини Зіґмара Ґабріеля, який уже висловив радість із цього приводу.
«Пропозицію Путіна можна розглядати як спробу переконати Сполучені Штати та Захід у тому, що Росія прагне обмежити насильство в українському конфлікті. На тлі того, що вона продовжує грати провідну роль у питаннях Сирії та Північної Кореї, Москва хоче довести здатність приймати обґрунтовані, конструктивні рішення», – пише Stratfor.
Автор додає, що у переговорах з США та напередодні президентських виборів у Росії, запланованих на березень 2018 року, Путін навряд чи зможе піти на значні поступки, які можуть зашкодити його популярності серед виборців.
На жаль, додає авутор, обмежена сфера дії російської миротворчої пропозиції майже гарантує, що стратегічних змін в українському конфлікті найближчим часом не буде.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share