КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Захарченко розстріляв наступника Гіві

Керівник ДНР Олександр Захарченко прострілив ноги командиру батальйону «Сомалі» Єгору Волочкову з позивним «Синок». Сперечалися через відсутність дисципліни і дезертирство.

«Захарченко особисто прибув в розташування батальйону «Сомалі». Угрупуванням раніше керував відомий терорист Михайло Толстих на прізвисько «Гіві», який загинув після замаху. Новий командир ледь не приєднався до колишнього. Захарченко пред’явив «Синку» ряд претензій. Він був дуже незадоволений жахливим недотриманням дисципліни в батальйоні, великою кількістю дезертирів і бездіяльністю самого «Синка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДНР іде зміна кадрів

Командира батальйону відповів різко і зухвало. Заявив, що в цьому винен так званий «міністр оборони» Цар. Такий стан справ спостерігається в усіх угрупованнях бойовиків. «Синок» нецензурно пояснив Захарченку, що ця ситуація йому байдужа, бо він зібрався на дембель через місяць. Олександра Захарченко дістав пістолет і прострілив терористові обидві ноги», — повідомляє Нyser.

Батальйон «Сомалі» 26-річний Єгор Волчков очолив на початку 2017 року. Раніше був відомий тим, що в 2014 році вболівальники донецького «Шахтаря» змусили його вибачитися на камеру за антиукраїнські висловлювання.

Лідер бойовиків ДНР Олександр Захарченко допускає можливість свого вбивства. Про це Захарченко заявив під час виступу Йосипа Кобзона у Донецьку 27 травня.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share