Запропонував підвезти і вбив: зниклу жінку знайшли через місяць

У лісосмузі в Оріхівському районі Запоріжжя знайшли тіло 31-річної мешканки району. Вона зникла ще 16 травня — сіла у машину до знайомого і додому не повернулася. Сьогодні, 14 червня, підозрюваного взяли під варту.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Запорізькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитина, яку батьки закопали в лісі, народилася живою

«Під час слідства було встановлено, що в той день, 16 травня, чоловік в селищі побачив свою знайому і запропонував її підвезти. По дорозі між ними виникла сварка на грунті ревнощів, в ході якої зловмисник наніс викруткою удари по голові та тулубу жінки. Після чого залишив потерпілу і зник», — повідомляється.

За умисне вбивство затриманому загрожує до 15 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

12 червня в ставку у селі Світанок Рогатинського району Івано-Франківщини поліцейські знайшли труп студентки 4-го курсу стоматологічного факультету Івано-Франківського Державного медичного університету , громадянки Болгарії 24-річної Дішлі Елі Зії. За підозрою у вбивстві затримали її співмешканця, 29-річного Ельдара Астанова.