КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Закриття Керченської протоки – остання атака Росії на суверенітет України, – Daily Signal

Рішенням закрити Керченську протоку в цілях будівництва нового мосту, який повинен з’єднати територію Росії з Кримом, Володимир Путін буквально «відріже» південно-східне узбережжя України, включаючи Бердянськ і стратегічно важливий Маріуполь.
У США мають прослідкувати за наміром Росії перекрити важливу для України протоку і вжити відповідних заходів, пише у статті для Daily Signal аналітик з питань Європи в аналітичному центрі Heritage Foundation Деніел Кочіс.
Як і у випадку з Грузією у 2008 році, Путін завжди користується «лінивими днями серпня», коли багато західних лідерів перебувають у відпустці, щоб «розгорнути нову агресію проти сусідньої держави», зауважує експерт.
Хоч Росія вже не вперше закриває Керченську протоку, ця подія є «останнім прикладом тривалої незаконної агресії» РФ проти України, вважає автор статті.
У такому випадку адміністрація Дональда Трампа повинна надати Україні летальну зброю для захисту від військових дій Путіна, закликає Кочіс.
Не дивлячись на дороговартісність проекту зведення мосту через Керченську протоку і його економічну необґрунтованість, глава Кремля продовжує будівництво, адже «геополітичний символізм мосту перевершує для Путіна його завищений цінник», констатує аналітик.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share