КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Загроза для світу: Росія перекидає свою армію до Білорусі

100 тисяч зелених чоловічків, 10 тисяч одиниць бойової техніки та понад чотири тисячі вагонів, щоб все це все перевезти. Росія повним ходом перекидає армію до Білорусі.
Офіційною версією є навчання «Захід 2017», які у Кремлі називають оборонними. На Заході це називають відпрацюванням нападу Володимира Путіна на Польщу чи країни Балтії. В Україні заявляють про підготовку до вторгнення з білоруського кордону.
Військові навчання «Захід» Білорусь та Росія проводять кожні два роки. Відбуваються вони по черзі на території двох союзних держав. Та цього року до маневрів прикута особлива увага, адже на заході зрозуміли, що путінська Росія є головною загрозою безпеки у світі.
Офіційно в маневрах візьмуть участь лише 13 тисяч військових. Цю цифру у Кремлі вибрали не випадково. Через таку кількість армійців запрошувати на навчання міжнародних спостерігачів не треба.
Тим часом у НАТО підрахували, що до маневрів залучать близько 100 тисяч солдат та офіцерів. А в Раді нацбезпеки та оборони України взагалі заявляють по 25 тисяч особового складу і 10 тисяч одиниць техніки.
Коли Росія вдерлася у Крим, це було на тлі навчань. Коли вони вдерлися у Грузію, це теж було після маневрів. Їхня історія повна прикладів, коли вони не дотримуються жодних договорів, – зазначив командувач сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес.
Офіційно заявили про вісім полігонів, але насправді навчання розтягнуться по всій території Білорусі. США і НАТО маневри розглядають не інакше, як загрозу для країн Балтії та Польщі. Що цього разу задумав Путін і чому спати спокійно не може навіть Лукашенко – дивіться в сюжеті.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share