КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Завод зброї відмовився від замовлень з Росії

«Підприємство відмовилось від роботи з російськими замовниками та активно шукає партнерів для співпраці на міжнародному ринку. Завод випускає і реалізує зброю, спецзасоби, захисне спорядження та спецодяг. Особлива увага на підприємстві приділяється використанню прогресивних матеріалів і впровадженню сучасних технологій виробництва. «, заявив голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник на заводі зброї «Форт» у Вінниці.

Керівник області ознайомився з асортиментом продукції підприємства та особисто відстріляв останні зразки гвинтівок та пістолетів «Форт». З часу його відвідин науково-виробничого об’єднання 15 вересня 2014 року минуло 1000 днів.

«Спеціалісти заводу удосконалили прицільну систему автоматів Калашникова та обладнали їх коліматорними прицілами, які дають можливість робити влучні постріли», — поділився враженнями чиновник.

На підприємстві збільшили виробництво зброї для потреб АТО за стандартами НАТО. Для цього на заводі є найбільший цех з виготовлення стрілецької зброї в Україні. Він єдиний має спеціальну лабораторію для випробувань.

Для виробництва гвинтівки Форт-221 організували додаткові зміни на заводі. Це ліцензійна копія ізраїльської штурмової гвинтівки Tavor. Має прилад нічного бачення і коліматорний приціл, який дозволяє вести спостереження обома очима. Має удвічі меншу вагу від автомата Калашникова. Модель називають однією з найсучасніших штурмових гвинтівок в світі.

Для Нацгвардії розробили Форт-401. Має функцію регуляції темпу вогню. Це ліцензійна копія ізраїльського ручного кулемета, яку закуповують 10 армій світу.

7 лютого 2017 року на завод не пустили нардепа Надію Савченко. Через зустрічі з бойовиками та російськими спецслужбами, її підозрюють у державній зраді. Перешкоджали візиту керівництво заводу, поліція та бійці АТО.

20 травня 2017 року минув рік відколи слідчий з особливо важливих справ СБУ у Вінницькій області Андрій Мироненко заявив, що Антона Шевцова може повернутись у поліцію. Він був начальником поліції області і залишив посаду після мітингів 10-11 березня 2016 року. Активісти Автомайдану звинувачували його у сепаратизмі та підтримці проросійських рухів. Побачили посадовця на відео параду у Севастополі за участі Путіна.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share