Заборона російських сайтів в Україні: суд відмовився скасувати указ Порошенка

Указ про заборону в Україні російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники» та низки інших інтернет-ресурсів відмовився визнавати неправомірним Вищий адміністративний суд України.
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Таким чином суд відмовив у задоволенні позову громадянина України, студента Києво-Могилянської академії Микити Євстіфеєва до Президента України Петра Порошенка.
Нагадємо, що 16 травня згідно з Указом президента Петра Порошенка в Україні заборонили російські інтернет-ресурси mail.ru, «ВКонтакте», «Однокласники» та інші.
Зазначається, що на засіданні в середу, 14 червня, заслухавши позиції сторін, суд досить оперативно прийняв рішення та оголосив його резолютивну частину.
Так, колегія суддів ВАСУ відмовила у визнанні протиправними та нечинними низки пунктів указу президента від 15 травня про введення в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
Додамо, що після засідання суду позивач заявив, що ухвалить рішення про можливу подачу апеляції на рішення ВАСУ після вивчення повного тексту судового рішення. Зазначимо, що це рішення може бути оскаржене у Верховному суді України.