Журналіст розповів, яке питання обов’язково пролунає під час зустріч Порошенка з Трампом

Невдовзі Президент України Петро Порошенко може зустрітися з лідером США Дональдом Трампом. На думку журналіста Дениса Бігуса, американські політики точно матимуть питання до українського колеги.
Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Україна та США домовилась про повноцінні переговори президентів Дональда Трампа та Петра Порошенка. Зустріч відбудеться у Вашингтоні.
На думку Дениса Бігуса, одне з головних питань, яке зададуть американці – чому США повинні й надалі підтримувати Україну, якщо тут немає тих результатів, які очікувалися у Сполучених Штатах.
«В принципі, сам факт того, що це питання настільки популярне – вже біда. Те, що іноді його ставлять просто безпосередньо – взагалі діагноз нашим успіхам. І здається мені, що на зустрічі Порошенка з Трампом це питання теж прозвучить», – написав Денис Бігус.