КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Жорстокі сутички у США: у Феніксі тисячі американців протестують проти Трампа

У США продовжуються жорстокі протести. Так, у місті Фенікс, штат Арізона, спалахнула сутичка між прихильниками і супротивниками Трампа після зустрічі президента у міському конгрес-центрі.
Про це повідомляє CNN.
У вівторок, 22 серпня, мирний протест поблизу конгрес-центру у Феніксі переріс у численні сутички. Так, до конгрес-центру прибуло чимало нарядів поліції. Втім, люди почали вести себе ще агресивніше.

Люди в натовпі почали битися, кидаючи скелі та пляшки в поліцію. Вони також використовували газ в цьому районі. Поліція відповіла сльозогінним газом, намагаючись розігнати натовп і припинити насильство, – заявив виданню працівник Департаменту поліції Фенікса Джонатан Ховард.
Поліцейський вертоліт облетів накладні натовпи демонстрантів, закликаючи їх покинути територію. Інші офіцери на місцях закликали протестувальників, що залишилися, залишити місце протесту. Або ж їх можуть заарештувати за незаконне зібрання.

Crowd of 1000+ with Puente Human Rights Movement on the move to #TrumpinPHX #TrumpRally @azcentral pic.twitter.com/LFRicTgcAH — Jason Pohl (@pohl_jason)
August 22, 2017

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share