Екс-топ-менеджери Інституту транспорту нафти ігнорують відсторонення від посад, – ЗМІ

Дарницький районний суд заборонив екс-менеджерам Інституту транспорту нафти Віктору Заворотньому і Михайлу Чепердаку виконувати керівні функції.
Відповідна інформація опублікована в журналі «Урядовий кур’єр» від 8 червня (№104), при цьому, за словами голови наглядової ради компанії Олександра Рибалкіна, колишні співробітники ігнорують закон, пише видання «Економічні вісті».
Відзначається, що екс-топ-менеджери нібито на підставі підроблених документів намагаються заволодіти будівлею інституту, яке розташоване в центрі Києва.
Колишні посадовці Інституту транспорту нафти Віктор Заворотній і Михайло Чепердак намагалися вкрасти приміщення Інституту. Після того як наміри спільників були викриті, останні забарикадувалися в приміщенні, заблокували роботу Інституту і утримують в «заручниках» майже 300 працівників, – сказав Рибалкін.
«Заробітна плата працівникам не виплачується. Спеціалізовані виробничі приміщення Інституту використовуються не за призначенням. Всупереч судовим заборонам Заворотний і Чепердак передають їх в користування третім особам для здійснення господарської діяльності», – додав Рибалкін.