КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Екс-регіонал Тігіпко «врятував» неплатоспроможний банк Мартиненка і Жванії

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб задовольнив пропозицію ТАСкомбанку, що належить колишньому регіоналові Сергію Тігіпку, виступити приймаючим банком частини активів і пасивів визнаного неплатоспроможним «Діамантбанку».
«Гарну новину» у своєму Facebook повідомив колишній голова «Діамантбанку» Олег Ходачук.
Щойно Фондом гарантування вкладів прийнято рішення про приймаючий банк на базі активів Діамантбанку. Приймаючий банком визначено ТАС, – зазначив він.
За його словами, Обсяг активів, який передається, дозволить в повному обсязі компенсувати всю суму вкладників до 200 тисяч гривень.
Ходачук зауважив, що це мабуть вперше на ці потреби не будуть використані кошти з державного бюджету.
Він також повідомив новину для вкладників, які тримали в «Діамантбанку» понад 200 тисяч гривень.
Обсяг активів, який передається, дозволить в повному обсязі компенсувати всю суму вкладників до 200 тисяч гривень. Навіть якщо Фонд в ліквідації «витратить» на різні цілі не пов’язані з компенсаціями вкладникам до 150 мільйонів гривень. Але й цієї суми вистачить на компенсацію половини обсягу вкладів понад 200 тисяч гривень, – пояснив екс-голова «Діамантбанку».

Зазначимо, що ТАСкомбанку належить колишньому заступнику голови Партії регіонів, який свого часу навіть був головою НБУ, Сергію Тігіпку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share