КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Екс-глава ФБР Джеймс Комі: Трамп вимагав від мене відданості

Президент США Дональд Трамп просив на той час директора ФБР Джеймса Комі присягнути йому особисто на вірність, владнати з розслідуванням по Росії, щоб воно йому не заважало «діяти в інтересах країни», а також припинити слідство відносно Майкла Флінна.

«Зранку 30 березня президент подзвонив мені у ФБР. Він описав розслідування щодо Росії як «хмару», яка нависла над його можливостями діяти в інтересах країни. Він сказав, що не має жодного відношення до Росії, не мав ніяких стосунків з повіями в Росії і завжди припускав, що його записують, коли він перебував у Росії», — зазначається в тексті виступу Комі, цитує Укрінформ.

Крім того, цього, у своїй доповіді екс-керівник Бюро підтвердив, що Трамп просив його про особисту відданість, коли запросив Комі на вечерю. «Через кілька моментів президент сказав: «Мені потрібна відданість, я очікую відданості». Я не рухався, не говорив і не ніяк змінював виразу свого обличчя під час незручної тиші, яка послідувала за цим. Ми просто дивилися один на одного в тиші. Потім розмова перейшла в інше русло, але повернулася згодом до цієї теми наприкінці нашої вечері», — йдеться у свідченнях Комі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трампу готують імпічмент

Як стало відомо, Дональд Трамп не скористається правом блокувати свідчення колишнього директора ФБР Джеймса Комі в Конгресі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share