КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

До ЄС на авто: які документи потрібні українським водіям

Після введення безвізу для громадян України змінилися правила перетину кордону на автомобілі.
Як повідомляє Головний сервісний центр МВС України, тепер, щоб здійснити подорож на автомобілі українським водіям потрібно мати такі документи:
1) національне посвідчення водія (посвідчення повинно відповідати міжнародним вимогам, документ повинен мати термін дії); 2) розпізнавальний знак України на транспортному засобі; 3) договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів; 4) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на особу, яка перетинає кордон; 5) державний номерний знак на транспортному засобі.
У разі відсутності права власності на автомобіль, треба оформити документи для поїздки за кордон. Для цього необхідна заява власника машини або документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом. Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їхнє ім’я.
Транспортні засоби, на які, відповідно до закону, встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних в розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share