До уваги авторів «Вісника університету. Серії Філологічні науки»!

Редколегія приймає статті обсягом 0,4 – 0,5 д.а., рецензії – 0,25 д.а., хроніку – 0,2 д.а. українською та російською мовами. Відповідно до вимог, викладених у п. 3 Постанови ВАК України від 15.01.2003 р., стаття повинна містити такі обов’язкові елементи: постановка проблеми в контексті сучасної філологічної науки та її зв’язок із важливими науковими й практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано вирішення проблеми і на які опирається автор; визначення раніше не досліджених частин загальної проблеми або напрямів дослідження; формулювання мети статті та її завдань; виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки дослідження та перспективи дальших наукових розвідок у визначеному напрямі. Подавати можна також аналітичні огляди літератури з актуальних проблем сучасної лінгвістики, особливо на основі іноземних малодоступних джерел, рецензії на значущі наукові праці. Стаття повинна мати анотації з ключовими словами українською та англійською мовами.

Вимоги до електронного оформлення