КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

До дня батька: ТОП-9 найвпливовіших українців, які є чудовими татусями

Кому легше досягти успіху у кар’єрі: холостяку чи сім’янину? Редакція 24 Каналу не має однозначної відповіді на це питання… Але до Дня батька 2017 ми підготували для вас історії 9 найвпливовіших чоловіків України, для яких діти – це лише стимул, а не завада. Читайте і надихайтеся!
День батька в Україні у 2017 році святкують 18 червня – у третю неділю першого літнього місяця. За основу ми взяли першу десятку зі списку 100 найвпливовіших українців за версією «Фокус». Проаналізували, у кого з цих чоловіків є діти, і коротко розповіли про їхні родинні цінності.
Петро Порошенко
Місце у списку: 1 Кількість дітей: 4
Порошенко не лише батько, але вже й дідусь
Президент України Петро Порошенко не просто тато, а багатодітний тато! У нього з Мариною Порошенко четверо чудових дітей. Олексій (брав участь в АТО, нардеп), двійнята Олександра та Євгенія і наймолодший Михайло (той самий в скандальній футболці з написом «Росія»). Багатодітна сім’я не завадила досягнути Порошенкові успіху, а навпаки надихнула на високі посади і успішний бізнес. До слова, в Олексія вже теж є своя дитина.
Коли Петро бачить дітей, тане на очах. Їм він дозволяє робити все. Вони його тискають, лазять по ньому, як по плюшевому ведмедеві, смикають, крутять руки – роблять все, що їм заманеться, а він їм це з величезним задоволенням дозволяє, – розповіла якось дружина Порошенка.
Володимир Гройсман
Місце у списку: 2 Кількість дітей: 3
Архівне фото щасливої родини Гройсмана
У прем’єра теж не одна дитина! Володимир Гройсман із дружиною Оленою виховують трьох дітей – доньок Христину та Юлію і сина Давида.
Зауважимо, що дружина Гройсмана старша від чоловіка, і Юля – це її дитина від першого шлюбу. Дівчинка вчиться в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Спільна дочка Христина – теж учениця престижного коледжу в Лондоні. Ну а Давид ще надто маленький для закордонного навчання, адже він народився лише у 2011 році. Пара не любить виносити на публіку своє особисте життя.
Арсеній Яценюк
Місце у списку: 3 Кількість дітей: 2
Яценюк молодший від своєї прекрасної дружини
Ще один політик із списку найвпливовіших Арсеній Яценюк разом з дружиною Терезою виховує двох доньок: Христину і Софію. До слова, пара одружилася всього за кілька місяців після знайомства!
Сімейне життя – взагалі дуже складне. І найбільша заслуга в наших відносинах – Терезина. Річ не тільки в тому, що вона вранці прокидається, збирає дітей до школи, всіх годує, одягає, проводжає. А вона справді оберігає полум’я сімейного життя, – розповів якось Арсеній Яценюк.
Ігор Коломойський
Місце у списку: 4 Кількість дітей: 2
Дочка і зять Коломойського
І в цього впливового бізнесмена зі списку найвпливовіших – Ігоря Коломойського – двійко дітей! Щоправда, вже зовсім дорослих. Він з дружиною Іриною є батьками Анжеліки і Григорія.
До речі, одружилася пара Ігоря та Ірини Коломойських дуже рано. Йому тоді було всього 20 років! Починаючи з 2000-го року, сім’я Коломойського практично постійно проживала у Женеві.
Віктор Пінчук
Місце у списку: 5 Кількість дітей: 3
Улюбленеця Пінчука: донечка Катя
Також у списку найвпливовіших людей України – олігарх-галерист та батько трьох дітей Віктор Пінчук. Від першого шлюбу український мільярдер має дорослу доньку Машу. Його дружина і дочка Леоніда Кучми Олена Франчук від першого шлюбу має сина Романа. А разом у пари народилася донечка Катя. Однак Пінчук займається вихованням Романа, як і своїми дітьми.
Як каже Пінчук, йому зовсім не обов‘язково, щоби діти продовжили його бізнес. «Я хочу, щоб вони були щасливими».
Рінат Ахметов
Місце у списку: 6 Кількість дітей: 2
Діти Ахметова живуть у Великобританії
У списку найвпливовіших ще один олігарх – Рінат Ахметов. І він теж є батьком! У нього два сини: Алмір і Дамір.
Цікаво, що одружена найбагатша людина України зі своїм першим коханням – Лілією Смірновою. Діти пари вчаться і живуть постійно у Великобританії.
Олександр Турчинов
Місце у списку: 7 Кількість дітей: 1
Син допомагає Турчинову в політиці
Так-так, у Кривавого Пастора теж є сім’я! У нього з дружиною Ганною є дорослий син Кирило. До речі, Турчинов-молодший, як і його батьки, є протестантом. Йому приходила повістка в армію після закінчення навчання. Турчинов-молодший був юристом у Нацгвардії і служив далеко від зони АТО (у Києві). Особисте життя Турчинов афішує мало.
Юрій Луценко
Місце у списку: 8 Кількість дітей: 2
Луценко – батько двох хлопців
Старанний Генпрокурор Юрій Луценко потрапив до списку найвпливовіших. І він також є батьком! У нього з дружиною-нардепом Іриною двоє синів: Олександр і Віталій. До речі, він є кумом Марини Порошенко, адже вони разом хрестили доньку Юрія Стеця Єву.
Арсен Аваков
Місце у списку: 9 Кількість дітей: 1
Архівне фото Авакова з синочком
На 9 місці найвпливовіших українців – політик та батько Арсен Аваков. Разом з дружиною Іриною в Авакова є єдиний син Олександр. Він вже зовсім дорослий. Син Авакова є засновником АТ «Інвестор» і АКБ «Базис».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share