КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Доїльний апарат доїть корову п’ять хвилин

 Тричі хотіла продавати корову, але ніяк не зберуся. Шкода віддавати Зорьку в чужі руки. Я її з телички вигляділа. Дає молока багато. Але поратися з нею немає сил. Діти купили доїльний апарат, каже 56-річна Любов Мартинчук із селища Любар Житомирської області. Ніяк не нарадуюся такому подарунку. Молоко чисте, без бактерій. Тепер сусіди, які не мають корів, йдуть до мене по молоко.

Доїльні апарати бувають двох видів із сухими й масляними насосами. Сухі дешевші, але працюють гучніше, масляні навпаки.

 Я думала цей пристрій буде без толку. Корова злякається шуму й не віддасть молока. Але поступово, за днів чотири-п’ять Зорька не звертала на нього уваги. Сучасна техніка не шумить, як раніше в колгоспі.

Спочатку доїла вручну, апарат вмикала на кілька хвилин. Наступного дня довше. Дивилася на реакцію корови. Коли вона перестала звертати увагу, під’єднала до дійок.

 Син сказав, вибирали з невісткою, щоб енергоощадний був і худобі не шкодив.

Замовив в інтернеті. Залежно від потужності та фірми-виробника ціна коливається від 6 до 15 тис. грн.

 Щоб апарат працював довше та не згорів мотор, необхідно ставити стабілізатор напруги. Бо через перебої енергії будь-яка техніка може вийти з ладу. На доїння витрачає 5 хвилин. Пристрій сам вимикається, коли молоко перестає надходити. За умови правильного використання, доїльні апарати мають гарантію обслуговування понад три роки.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share