КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Донька загиблого добровольця з Луганська урочисто підняла прапор у Львові

Біля будівлі Львівської ОДА відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Право підняти державний стяг надали Ангеліні Гуртяк — дівчинці з Луганська, доньці загиблого добровольця — молодшого лейтенанта Юрія Гуртяка. Повідомляє прес-служба ЛОДА.

Також курсанти роти почесної варти Академії сухопутних військ пройшли урочистим маршем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На найвищій точці Хортиці підняли прапор України

«Поки є наш синьо-жовтий прапор, поки є наш золотий тризуб, доти є наша Україна і доти є ми, українці. Це символ не просто нашої держави — це символ нашої достойності, символ нашої перемоги, адже нам є чим гордитися, нам є що захищати», — сказав голова ЛОДА Олег Синютка.

Окрім головного прапора області, військові урочисто пронесли синьо-жовті стяги з різних районів Львівщини, які були з українськими воїнами у боях з російсько-терористичними військами на Сході.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поблизу Донецька патріоти розгорнули 35-метровий прапор України

«Це прапори 2014 року, коли перші підрозділи зі Львівської області 24 бригада, 80 аеромобільна бригада, інженерний полк вийшли для захисту національних інтересів на схід України. Дуже багато хлопців, які пішли під ними до іншого світу, але тому вони і безцінні», — розповів керівник регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк.

Після цього розпочався концерт-дефіле, який підготував військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Юрій Гуртяк народився 3 серпня 1985 року в селі Містки Сватівського району Луганської області. Український військовослужбовець батальйону «Айдар». Лицар ордена Богдана Хмельницького I ступеня (посмертно). Загинув 11 липня 2016 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. У жовтні 2016 року в пам’ять про Юрія в корпусі хімічного факультету Східноукраїнського університету в Сєвєродонецьку на його честь відкрили меморіальну дошку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share