Донька загиблого добровольця з Луганська урочисто підняла прапор у Львові

Біля будівлі Львівської ОДА відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Право підняти державний стяг надали Ангеліні Гуртяк — дівчинці з Луганська, доньці загиблого добровольця — молодшого лейтенанта Юрія Гуртяка. Повідомляє прес-служба ЛОДА.

Також курсанти роти почесної варти Академії сухопутних військ пройшли урочистим маршем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На найвищій точці Хортиці підняли прапор України

«Поки є наш синьо-жовтий прапор, поки є наш золотий тризуб, доти є наша Україна і доти є ми, українці. Це символ не просто нашої держави — це символ нашої достойності, символ нашої перемоги, адже нам є чим гордитися, нам є що захищати», — сказав голова ЛОДА Олег Синютка.

Окрім головного прапора області, військові урочисто пронесли синьо-жовті стяги з різних районів Львівщини, які були з українськими воїнами у боях з російсько-терористичними військами на Сході.