КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Донецьк та Луганськ братимуть штурмом: назвали точні дати

Ініціативи влади по АТО і війні на Донбасі — ознаки підготовки масштабної військової операції зі звільнення окупованих територій. Також Захід введе санкції проти Росії і дасть Україні летальну зброю.

Про це розповів військовий експерт Олексій Арестович, передає Апосторф.

«На мою думку, прийнято рішення про військове вирішення проблеми Донбасу. В кінці цього року або в 2018-му ми будемо брати штурмом Донецьк і Луганськ. Перед цим ми запропонуємо мирну і довгу програму реінтеграції, але Росія це не прийме. Зараз президент України Петро Порошенко з’їздить до президента США Дональда Трампа і отримає схвалення цих планів. І, мабуть, домовиться про невтручання або про пряму допомогу в разі переходу Росією червоних ліній. Якщо росіяни почнуть вводити війська, то їм кінець — весь світ це побачить. Якщо вони почнуть масштабну операцію із застосуванням авіації і ракетних комплексів, то Європа не допустить, щоб по країні, де знаходяться атомні станції, наносили ракетні удари — їм не потрібні кілька Чорнобилів. Вони введуть санкції проти Росії і дадуть нам летальну зброю», — каже Арестович.

Експерт додав, якщо росіяни будуть діяти, як зараз, вводити під виглядом бойовиків «іхтамнема», то ми їх будемо ліквідувати.

«Якщо ми прямо завтра візьмемо Донецьк і Луганськ, то через два роки, до початку виборчої кампанії Порошенко, проявляться всі недоліки, які виникнуть в процесі реінтеграції Донбасу. Якби провести звільнення Донбасу за рік до виборчої кампанії, то до моменту виборів буде тільки ейфорія від наших прапорів над Луганськом і Донецьком», — додає Арестович.

На думку війського експерта, Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов вже почали спільну кампанію, оскільки є узгоджена позиція еліти щодо проведення цієї операції. Зараз почалося коригування існуючого законодавства під майбутню операцію. При проведенні цієї операції потрібно три дні, щоб все стало ясно в нашу користь. Але необхідно створити міжнародні умови, дочекатися відповідних умов в Росії — сильних протестів. І в листопаді розпочати операцію і змусити Путіна програти вибори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політичні перспективи Донбасу знаходяться між альтернативою та основою — експерт

Основною філософією законопроекту про відновлення державного суверенітету України є деокупація та повернення територій. Про це заявила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи і віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook. Розпочалось засідання робочої групи з доопрацювання законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганськоі областей Украіни». В ній беруть участь керівники фракцій коаліції, депутати, які активно працюють над проблематикою захисту нацбезпеки й оборони та деокупації Донбасу, секретар РНБО Олександр Турчинов, радник президента.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share