Для учасників АТО запровадили три безкоштовні стипендії

Цього року у Школі управління УКУ відкрили три стипендії від Western NIS Enterprise Fund для демобілізованих учасників АТО, які покриватимуть до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Про це повідомили у відділі комунікацій Школи управління УКУ.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», зазначила президент і виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон.

Крім того, вступники на магістерську програму з Публічного адміністрування УКУ можуть претендувати на стипендії від юридичної групи LCF Law Group, яка покриває 100% вартості освітньої програми, а також на одну стипендію від Carlsberg Ukraine, яка покриває більшу частину витрат на навчання.
Загальна вартість навчання на програмі 99 тис. грн за 22 місяці.

Набір на Магістерську програму з публічного адміністрування УКУ у School of Public Management UCU уже розпочався і триватиме до 29 липня.