КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Для розмноження секс більше не потрібен — науковці

У майбутньому людям не буде потрібен секс для розмноження. Таку заяву зробили у Стенфордському університеті у США.

Професор Ханк Грілі стверджує, що люди через 20-30 років перестануть займатися сексом для розмноження, повідомляє видання Quartz.

Це стане можливим завдяки стовбуровим клітинам. За допомогою фахівців майбутні батьки зможуть отримувати яйцеклітини і сперматозоїди зі своєї шкіри, впевнені науковці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готелі для інтиму відкриють за бюджетні кошти

Ця методика дозволить попередити схильність до хвороби Альцгеймера та інших генетичних захворювань. Також батьки зможуть обрати колір волосся та очей майбутньої дитини, і навіть вплинути на її інтелект.

«Це не дизайнерські діти або супердіти. Це просто вибір ембріонів. Ви берете двох людей, все, що ви можете отримати в дитині, це те, що є у цих двох людей», — сказав професор.

Ця методика також допоможе у лікуванні безпліддя, впевнений він.

Науковці змоделювали акт кохання в умовах невагомості. Результат дослідження виявився невтішним для землян: секс у космосі буде незручним і неприємним. Основна незручність відсутність сили тяжіння. Через це буде неможливо зафіксуватися в конкретному положенні. Знадобляться спеціальне обладнання і аксесуари, аби зайняти зручну позицію.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share