КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Дефілювання під промови Путіна та російські концерти в Криму: як пройшов Міс ЛНР

Один з конкурсів в рамках заходу «Міс ЛНР-2017» був присвячений анексії Кримського півострова. Перед початком номера глядачам показали уривок виступу президента Росії Володимира Путіна про «повернення Криму в рідну гавань». Потім почалося дефіле конкурсанток.

Конкурс проходив у чотири етапи: дефіле — «візитка», дефіле в купальниках, вечірніх сукнях та тематичне дефіле, присвячене анексії Криму Російською Федерацією — дівчата дефілювали в шортах і смугастих футболках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережу потрапили фото сина Ґіві

Виступи оцінювало журі, до складу якого увійшли партнери конкурсу, представники Італії, Великобританії, модельного агентства з Китаю.

Фінал конкурсу проводився 8 червня в Палаці культури імені Леніна в Луганську. В ньому взяло участь 13 дівчат.

Представники місії ОБСЄ отримали скарги від жителів Луганщини, що їх затримали на пункті «Станиця Луганська» українські прикордонники. Люди мали українські паспорти з відмітками ЛНР. Біля мосту в Станиці Луганській спостерігачі бачили черги приблизно з 400 осіб, які очікували проходу через пункт пропуску. Черги вишикувались з обох сторін. Дві жінки 50-60 років розповіли членам місії, що їм не дозволили вийти з підконтрольних урядом районів через наявність відміток ЛНР в їхніх українських паспортах. Спостерігачі бачили ці позначки.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share