Детективи НАБУ затримали суддю під час отримання хабара

Служителька Феміди за винесення рішення на користь приватного підприємця свої послуги оцінила у 1000 євро. І була затримання під час отримання хабаря.
Затримали суддю Броварського міськрайонного суду Київської області детективи НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться у повідомленні НАБУ.
Як встановило слідство, служителька Феміди вимагала її у приватного підприємства за винесення уточнюючого рішення на його користь у справі про вилучення органами Державної фіскальної служби в цієї компанії 13,5 тонн пального. За таке рішення вона вимагала 1000 євро.

Служительку Феміди затримано за підозрою у скоєнні злочину, кваліфікованого за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України «Одержання хабара». Покарання за цієї статтею – позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
За місцем роботи та проживання судді проводяться невідкладні слідчі дії.