Держдеп хоче замінити Нуланд у переговорах щодо Донбасу, – МЗС

Цілком ймовірно, що найближчим часом Державний департамент Сполучених Штатів призначить нову людину, яка б опікувалася ситуацією в Єропі та Євразії, в тому числі і в Україні.
Таку заяву зробив заступник міністра закордонних справ Вадим Пристайко, передає УНІАН.
Зокрема, він нагадав, що за президентства Обами відбувалися зустрічі на той час помічника секретаря Державного департаменту США у справах Європи та Євразії Вікторії Нуланд з радником президента РФ Владиславом Сурковим, на яких обговорювалася ситуація в Україні.
«Ви пам’ятаєте, був формат Нуланд – Сурков? Були переговори у «женевському форматі», де вони були без Нуланд та Суркова. Є інформація про те, що державний департамент підбирає людину, яка могла б замінити Нуланд на цьому треку. Знову таки, не обов’язково це має бути повторення Нуланд – Сурков. Це може бути інший формат, який ми теж найближчим часом обговоримо з нашими американськими колегами», – підкреслив дипломат.