КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Демі Мур шокувала беззубим фото

54-річна Демі Мур в розважальному ток-шоу «Сьогодні ввечері» (The Tonight Show) показала Джиммі Феллону, як виглядала недавно. На знімку, який продемонстрував ведучий, у актриси немає переднього зуба. Кінозірка пояснила, що втратила його внаслідок нервового напруження.

«Я втратила передні зуби. Мені б хотілося пояснити їх відсутність катанням на скейтборді або чим-небудь класним, але насправді я стала жертвою одного з найстрашніших вбивць в Америці — стресу. Правда, перед приходом в студію подбала про те, щоб повернути свою посмішку», — розповіла актриса.

Демі звернула увагу на те, що знімок показує відсутність одного зуба, але в дійсності Мур втратила два. Знаменитість пожартувала, що її дочкам сподобалася ця несподівана зміна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіра Найтлі і Гілларі Клінтон: зірки, яким варто звернутися до стоматолога

«Їм сподобалося бачити мене такою, тому що їм здається, що так я виглядаю більш вразливою і людяною», — додала гостя телешоу.

Кінозірка відразу після того, як трапилася неприємність, звернулася за допомогою до стоматологів і вставила відсутні зуби, повернувши собі голлівудську усмішку, яку продемонструвала на недавній прем’єрі фільму «Дуже погані дівчата» (Rough Night) в Нью-Йорку.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share