КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Г. Суркіс змушений продати обленерго, щоб закрити борги ФК «Динамо», – ЗМІ

Український бізнесмен, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс продає свій пакет акцій в обленерго. Мова, зокрема, йде про «Тернопільобленерго», «Прикарпаттяобленерго» і «Львівобленерго».
Поки Г.Суркіс не готовий продавати акції в «Запоріжжяобленерго». Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на джерела в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, передає УНН.
За словами одного з джерел, Г.Суркіс продає пакети акцій людині, близькій до Адміністрації президента України. Причина такого рішення Г.Суркіса – втрата значних грошових коштів під час націоналізації «Приватбанку».
«Продаючи акції у всіх обленерго, крім Запорізької, Суркіс отримує гарантії повернення втрачених в «ПриватБанку» грошей», – говорить джерело, не повідомляючи інших подробиць цієї угоди.
Непрямим підтвердженням його слів є рішення Окружного адміністративного суду Києва від 17 травня, яким судді зобов’язали «ПриватБанк» повернути особисто сім’ї Суркісів 1,048 млрд грн, 266,2 тис. дол. та 8 тис. євро, списаних під час проведеної процедури bail-in в процесі націоналізації «ПриватБанку».
Раніше українські ЗМІ вже повідомляли, що в результаті націоналізації «ПриватБанку» сім’я Суркісів втратила більше 248,6 млн доларів і 574 тис. євро в кіпрській філії банку, як юридичні особи, а також більше 1,04 млрд грн в Україні – як фізичні особи.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share