КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

ГПУ підготувала Жиріновському сюрприз

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру депутату Державної Думи Росії Володимиру Жиріновському за фінансування бойовиків незаконно самопроголошених «Л/ДНР».
Про це йдеться в повідомленні прес-служба Генпрокуратури, опублікованому в середу, 23 серпня.
Як становили слідчі, Жиріновський створив організовану групу, яка займалась збором коштів для фінансування терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР». Ця група, у тому числі, на прохання ватажка «Сомалі» «Гіві», упродовж 2014–2017 років поставила представникам цих злочинних формувань 6 транспортних засобів російського виробництва з підвищеними прохідними та експлуатаційними можливостями.
За цими фактами, 23 серпня 2017 року ГПУ склало повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – фінансування тероризму.
Крім того, наразі проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення, осіб, винних у його вчиненні, та притягнення їх до кримінальної відповідальності, – йдеться у повідомленні.
У ГПУ наголошують, що санкцією інкримінованої підозрюваному статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share