КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

ГПУ не знає, як екстрадувати з Криму бойовика Погодіна

Генпрокуратура України заявляє, що вивчає правові можливості для екстрадиції бойовика «ДНР» Вадима Погодіна з Ялти.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

20 червня ГПУ отримала інформацію від Інтерполу про затримання Погодіна в Ялті. Але, як заявляє Генпрокуратура, відповідно до українського законодавства, всі органи влади, розташовані на окупованій території Криму, є незаконними. Будь-які акти, видані цими органами, визнаються законами України недійсними. За інформацією ГПУ, в зв’язку з цими обставинами Генпрокуратура вивчає правові можливості для екстрадиції Погодіна.

21 червня Ялтинський міський суд прийняв рішення про арешт бойовики угруповання ДНР Вадима Погодіна. Підставою для цього було те, то що він перебуває в міжнародному розшуку за запитом України. На материковій Україні проти Погодіна відкриті кримінальні справи за статтями «умисне вбивство» і «викрадення людини». Його підозрюють в тому, що він віддав наказ розстріляти 16-річного жителя Краматорська Степана Чубенко.

Термін арешту Вадима Погодіна закінчується 30 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойовика затримали за вбивство 16-річного Степана Чубенка

На засіданні гуманітарної підгрупи у Мінську українська сторона так і не отримала інформації щодо долі 132 заручників. «Сьогодні ми знову так і не отримали інформації щодо долі 132 заручників, яких утримують на окупованих територіях, щодо конкретних людей і прізвищ, попри всі наші запити і вимоги. Нам лише заявили, що в ОРДО утримують 55 українців (без прізвищ) , а в ОРЛО 14», повідомила Геращенко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share