КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Гонтарєва і Рожкова винні у вбивстві гривні та знищенні фінансової системи України — Рабінович

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва і заступник голови НБУ Катерина Рожкова винні в девальвації гривні та знищенні фінансової системи України. Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на каналі «112 Україна».

«У НАБУ найбільше роботи в банківській системі, тому що саме там пропало найбільше грошей, і це найголовніший центр корупції в країні. Вдумайтеся, що зараз відбувається — 240 мільярдів гривень заощаджень громадян просто зникли! Вони розчинилися в 90 збанкрутілих банках. Але різними аферами і махінаціями, договорняками з владою банкіри повертають собі гроші, а прості люди залишаються ні з чим, втрачають те, що вони заробляли важкою працею роками», — зазначив Рабінович.

Як підкреслив депутат, головну негативну роль в тому, що відбувається у фінансовій системі України, зіграла глава Нацбанку Валерія Гонтарєва.

«Гонтарєва, на щастя, вже три місяці не виходить на роботу, тому що продовжує собі відпустку, а її напарниця Рожкова залишилася керувати системою. Я хочу повідомити президенту, Кабміну і НАБУ, що закон України «Про банки і банківську діяльність» (пункт 9 стаття 18) прямо вказує, що причиною звільнення глави Нацбанку є відсутність на робочому місці 4 місяці. Три місяці вже є — і далі ви захистити її не зможете, тому що люди знову вийдуть на вулицю», — заявив лідер партії «За життя».

На думку політика, у фінансовій сфері для НАБУ існує велике поле для розслідування злочинів і казнокрадства.

«Афери з «Приватбанком», «Діамант-банком», «Михайлівським» — це потрібно розслідувати в першу чергу. Там викрадені мільярди і всі винні за це мають відповідати! Але головне, що зробили Гонтарєва і її напарниця Рожкова, — це вбивство гривні, знищення всієї фінансової системи України, закриття та захоплення банків і, в результаті, вони вкрали наші заощадження. Ці 240 мільярдів коштів жителів України не поїхали на самоскидах, вони по міжнародних переказах зникли в офшорах. Тому, я звертаюся до НАБУ — шукайте, всі можливості у вас є! Партія «За життя» вас в цьому буде підтримувати!» — пообіцяв Вадим Рабінович.

При цьому, на його думку, в боротьбі з корупцією принципове значення має створення спеціалізованого антикорупційного суду.

«Без створення антикорупційного суду ми не поборемо корупцію. Я дуже рідко піднімаю руку за те, що пропонує нам захід, — але зараз саме цей випадок… Без перемоги над корупцією, без посадки злодіїв в нинішній владі, а не просто піар-акцій по злодіях попередніх, Україна вперед рухатися не зможе», — резюмував Рабінович.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share