КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Головні новини 22 серпня: втеча Димінського у Женеву та вірусна атака в Україні

У справі олігарха та почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського з’явилися важливі деталі. Українці страждають від чергової вірусної атаки – цього разу у вигляді спаму. Такими були головні новини 22 серпня.
Втеча Димінського у Женеву
Нардеп та радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що за кермом авто Mercedes, яке скоїло ДТП, внаслідок чого загинула 31-річна Наталія Тріла, був точно не охоронець Петра Димінського – Андрій Борщ.
Геращенко зазначив, що вранці 22 серпня слідство законним чином отримало неспростовні докази того, що за кермом автомобіля був точно не 43-річний охоронець, який взяв вину за смертельне ДТП на себе.

За словами нардепа, через годину Димінський, який на сьогодні має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви.
Попереджаю Петра Димінського, що якщо Ви завтра не з’явитеся на допит до слідчого і не здасте для експертизи пробу Вашої ДНК, це може бути непрямим доказом того, що за кермом Mercedes був зовсім не Ваш 43-річний охоронець. А це могли бути Ви або інша близька Вам людина, – застеріг бізнесмена радник глави МВС.
Вірусна атака в Україні
На комп’ютери українців приходять підозрілі файли з шкідливим кодом. Як правило ці листи приходять в одному з архівних форматів: ARJ, ZIP, 7-ZIP.

Кілька рекомендацій для тих, кому прийшли такі листи:
видаляйте листи з архівними вкладеннями з незнайомих і неперевірених адрес, не відкриваючи їх;
якщо у вас MS Outlook і MS Exchange, не відкривайте файли безпосередньо у додатках MS Office, обов’язково користуйся засобами попереднього перегляду вмісту файлу;
якщо ж ви – системний адміністратор, налаштуйте вашу поштову систему на переміщення підозрілих вкладень до карантину з подальшим поглибленим скануванням (принаймні, до 28 серпня).
Раніше як Нацбанк, так і СБУ попереджали про нові хакерські атаки, одна з яких може трапитися на День Незалежності, 24 серпня.
Золото Верняєва
Український гімнаст Олег Верняєв завоював «золото» Всесвітньої Універсіади зі спортивної гімнастики.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share