КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Головні новини 19 червня: Березюк оголосив голодування, можуть заборонити ще низку сайтів

Лідер «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування. В Україні можуть заторонити ще низку російських сайтів. В Києві виникли сутички між «айдарівцями» та правоохоронцями. Такими були головні новини 19 червня.
Голодування через сміття
Лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування. Він заявив, що не може залишити львів’ян наодинці з проблемами через сміттєву блокаду.
Я упродовж минулого тижня перебував у Львові: ходив, говорив, дивився. Знаєте, не можна в демократичній державі знущатися з людей. Це неправильно! Люди страждають, і причиною цього страждання є цинічна поведінка держави, яка бореться так зі своїм політичним опонентом. Політичні репресії, які робляться через страждання людей, є деспотією деспотій, – заявив політик.
Основною вимогою нардепа є припинення сміттєвої блокади Львова, яку оголосила центральна влада. Щодо термінів голодування, то лідер «Самопомочі» запевняє, що це залежить від президента, прем’єра та від держави загалом.

Небезпечні сайти
Після заборони російських сайтів, серед яких «Вконтакте» та «Однокласники», під блокування в Україні може потрапити ще низка російських сайтів. Адже ці сайти становлять загрозу безпеки України.
«Ми подали в СБУ і РНБО, сайти, до яких, як ми вважаємо, повинен бути закритий доступ в Україні. Там немає ні «Яндекса», ні «ВКонтакте», ні «Однокласників». Але є «Малоросія», «Новоросія» і так далі. Це сайти, які, на нашу думку і думку експертної ради при міністерстві, шкодять Україні більше, ніж «Яндекс», – розповів очільник Міністерства інформаційної політики Юрій Стець.
У документі є 20 доменних імен, які «містять інформацію, що має ознаки забороненої до поширення відповідно до норм українського законодавства».
Сутички в Києві
У Києві під будівлею Адміністрації президента спалахнули сутички правоохоронців із мітингувальниками – бійцями батальйону «Айдар». На чолі «айдарівців» був екс-«радикал» Сергій Мельничук.

Сутички поліції і «Айдару»
За словами бійців, правоохоронні органи звинувачують їх у тероризмі. Тож вони організували під Адміністрацію Президента пікет і хотіли встановити намет. Тоді й спалахнули сутички з поліцією.

«Айдарівці» побились з поліцейськими

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share