Голова Федерації жінок за мир Моріко Хорі сприятиме навчанню японців в Україні

Новина 2

Голова Федерації жінок за мир у всьому світі Моріко Хорі має намір сприяти залученню японських абітурієнтів до навчання в Україні. Про це вона розповіла під час зустрічі з міністром освіти і науки України.

«Ми дуже зацікавлені у залученні іноземних студентів до навчання в Україні, особливо з Японії», – зазначила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. Моріко Хорі додала, що Україна має багато переваг і може ними поділитися зі світом.

Серед студентів старших курсів вищих технічних навчальних закладів України, аспірантів і молодих дослідників у галузі природничих наук щорічно Посольство Японії в Україні проводить конкурс на отримання стипендії міжнародного фонду Мацумае та Японської асоціації міжнародної освіти для стажування в університетах Японії.

За результатами зустрічі, Посольство Японії в Україні передасть навчальним закладам підручники та навчальне обладнання. 12 українських університетів продовжать співпрацю з 19 університетами, фундаціями, організаціями Японії на підставі прямих угод.

Нагадаємо, Міносвіти та НАН працюватимуть над відновленням науково-дослідного флоту.

Фото: mon.gov.ua

Реклама

The post Голова Федерації жінок за мир Моріко Хорі сприятиме навчанню японців в Україні appeared first on Студвей.

Читати