Гламурна Меланія Трамп приїхала у Білий дім

У своєму Twitter-акаунті Меланія Трамп розповіла фолловерам, що вона разом з сином Беррона нарешті переїхала в Білий дім (Вашингтон). Адже упродовж тривалого часу в мережі раз у раз з’являється інформація, яка виставляє відносини Меланії і Дональда в не найкращому світлі.

На кадрах відображено, як Дональд особисто приїхав, щоб зустріти дружину і сина. Вони прилетіли з Нью-Йорка. Там Беррон навчався в одній з найпрестижніших шкіл. Як тільки почалися канікули, мама з сином упакували валізи.

Стверджується, що тепер хлопчик буде вчитися в St. Andrew’s Episcopal School в передмісті Вашингтона. Середня вартість навчання в цій школі — близько 40 тисяч доларів на рік.