КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В «Укрзалізниці» прокоментували затримання на хабарах її топ-чиновників

Після сьогоднішнього затримання високопосадовців «Укрзалізниці», в приватному акціонерному товаристві заявили, що воно сприяє проведенню слідчих дій та сподівається на об’єктивність розслідування кримінальної справи стосовно договору оренди землі в смт Пісківка.
Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».
Зазначається, що наразі слідчі прокуратури Києва та працівники СБУ проводять обшуки в адміністративній будівлі та низці структурних підрозділів товариства. Правоохоронцям надано доступ до приміщень та документів.
ПАТ «Укрзалізниця» веде курс на очищення від корупції та не покриває працівників, які своїми незаконними діями могли завдати матеріальної шкоди та значних репутаційних ризиків компанії, – запевнили у прес-службі.
В «Укрзалізниці» висловили сподівання на об’єктивність розслідування кримінального провадження від 15 березня 2017 року.
Там також зазначили, що «підозрюваний у змові заступник начальника юридичного департаменту ПАТ «Укрзалізниця» призначений на цю посаду лише 1 червня 2017 року, а до цього взагалі не працював у галузі залізничного транспорту».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share