КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

В Україні суттєво подорожчали м’ясо та яйця

На початку червня суттєво подорожчали соціальні продукти харчування (м’ясо, яйця та капуста).
Про це повідомив керівник Асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко з посиланням на дані Державної служби статистики.
З початку червня качан капусти подорожча на 4 гривня за кілограм, тобто на 42%. Десяток яєць подорожчав на 3,5 гривені, тобто на 34%. Тепер середня ціна капусти та яєць становить – відповідно 13,5 грвень за кілограм та 13,5 гривень за десяток.
Також зросли в ціні на м’ясні вироби: свинина подорожчала на 3,5 гривні, яловичина – на 1,8 ггривні, сало – на 1,4 гривні, варена ковбаса – на 0,5 гривні. Відтепер, середня ціна свинини по Україні складає майже 91 гривень за кілограм, яловичини – 102 гривні за кілограм, сала – 43,5 гривень за кілограм, вареної ковбаси – 66 гривень за кілограм.
До тогож, в ціні подоржали й інші продукти. Зокерма, цибуля подорожчала на 1,4 гривні за кілограм, соняшникова олія – на 40 копійок, рис – на 40 копійок. На сьогодні середня ціна цибулі становить 10,7 гривень за кілограм, соняшникової олії –33,2 гривень за літр та рис – 18 гривень за кілограм.
А от гречка подешевшала. Тепер за кілограм крупи треба віддани на 60 копійк менше. Середня ціна за кілограм гречки – 26 гривень. Вершкове масло подешевшало на 1 гривню, його ціна становить 139,7 гривень за кілограм.
Як не крути, а борщу та вареників при той же заробітній платі прийдеться готувати вже менше. А з обіцянок покращення каші не зробиш, – константував Дорошенко.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share